Wspólnota krwi Chrystusa

Wspólnota krwi Chrystusa

odpowiedzialny – ks. Proboszcz

Wspólnota Przenajdroższej Krwi Chrystusa w naszej parafii powstała w 1992 r.

Zadaniem członków Wspólnoty jest modlitwa i szerzenie kultu do Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa. Cel ten można realizować na osobistej lub wspólnotowej modlitwie. Spotkania formacyjne rozpoczynają się Hymnem do Ducha Św. Później następuje czytanie i rozważanie Pisma Świętego oraz wybór Słowa Życia, którym Wspólnota żyje do następnego spotkania.

odpowiedzialny – ks. Proboszcz

Wspólnota Przenajdroższej Krwi Chrystusa w naszej parafii powstała w 1992 r.

Zadaniem członków Wspólnoty jest modlitwa i szerzenie kultu do Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa. Cel ten można realizować na osobistej lub wspólnotowej modlitwie. Spotkania formacyjne rozpoczynają się Hymnem do Ducha Św. Później następuje czytanie i rozważanie Pisma Świętego oraz wybór Słowa Życia, którym Wspólnota żyje do następnego spotkania.