Wspólnota Boże Miłosierdzie

Wspólnota Boże Miłosierdzie

Grupa „Boże Miłosierdzie” spotyka się na spotkaniach modlitewnych. Celem spotkań jest codzienne nawracanie się przez poddawanie się działaniu Ducha Świętego. Dzięki Niemu pragniemy pogłębiać osobową więź z Bogiem, żyć modlitwą w pokoju i radości oraz opowiadać innym o swoim przeżywaniu wiary. Na spotkaniach modlimy się własnymi słowami, wspólnym śpiewem, rozważamy Słowo Boże – wsłuchujemy się w nie w ciszy czy w konferencji i dzielimy się nim. Szczególnie pragniemy trwać w modlitwie uwielbienia. Grupa składa się z osób w każdym wieku. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wspólnie się modlić, wzrastać, czy poznać ludzi, kierującymi się w życiu ewangelicznymi wartościami, szukasz Pana Boga lub sensu życia, lub po prostu jesteś ciekaw przyjdź. Grupa zebrała się na pierwszym spotkaniu w dniu 2 września 2004 roku, za zgodą ks. Józefa Górzyńskiego – ówczesnego proboszcza parafii. Od listopada 2013 r. we wspólnotę „Boże Miłosierdzie” wcieliła się wspólnota młodych „Effatha” z parafii. Grupa jest zarejestrowana w Centrum Formacyjnym Odnowy „Wieczernik” w Magdalence.

Opiekun– ks. Tomasz Różacki

Spotkania – poniedziałek, po Mszy świętej o godz. 19:00, w Sali „Immaculata” na plebanii

Grupa „Boże Miłosierdzie” spotyka się na spotkaniach modlitewnych. Celem spotkań jest codzienne nawracanie się przez poddawanie się działaniu Ducha Świętego. Dzięki Niemu pragniemy pogłębiać osobową więź z Bogiem, żyć modlitwą w pokoju i radości oraz opowiadać innym o swoim przeżywaniu wiary. Na spotkaniach modlimy się własnymi słowami, wspólnym śpiewem, rozważamy Słowo Boże – wsłuchujemy się w nie w ciszy czy w konferencji i dzielimy się nim. Szczególnie pragniemy trwać w modlitwie uwielbienia. Grupa składa się z osób w każdym wieku. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wspólnie się modlić, wzrastać, czy poznać ludzi, kierującymi się w życiu ewangelicznymi wartościami, szukasz Pana Boga lub sensu życia, lub po prostu jesteś ciekaw przyjdź. Grupa zebrała się na pierwszym spotkaniu w dniu 2 września 2004 roku, za zgodą ks. Józefa Górzyńskiego – ówczesnego proboszcza parafii. Od listopada 2013 r. we wspólnotę „Boże Miłosierdzie” wcieliła się wspólnota młodych „Effatha” z parafii. Grupa jest zarejestrowana w Centrum Formacyjnym Odnowy „Wieczernik” w Magdalence.

Opiekun– ks. Tomasz Różacki

Spotkania – poniedziałek, po Mszy świętej o godz. 19:00, w Sali „Immaculata” na plebanii