Wspólnota Boże Miłosierdzie

Grupa „Boże Miłosierdzie” spotyka się na spotkaniach modlitewnych. Celem spotkań jest codzienne nawracanie się przez poddawanie się działaniu Ducha Świętego. Dzięki Niemu pragniemy pogłębiać osobową więź z Bogiem, żyć modlitwą w pokoju i radości oraz opowiadać innym o swoim przeżywaniu wiary. Na spotkaniach modlimy się własnymi słowami, wspólnym śpiewem, rozważamy Słowo Boże – wsłuchujemy się w nie w ciszy czy w konferencji i dzielimy się nim. Szczególnie pragniemy trwać w modlitwie uwielbienia. Grupa składa się z osób w każdym wieku. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wspólnie się modlić, wzrastać, czy poznać ludzi, kierującymi się w życiu ewangelicznymi wartościami, szukasz Pana Boga lub sensu życia, lub po prostu jesteś ciekaw przyjdź. Grupa zebrała się na pierwszym spotkaniu w dniu 2 września 2004 roku, za zgodą ks. Józefa Górzyńskiego – ówczesnego proboszcza parafii. Od listopada 2013 r. we wspólnotę „Boże Miłosierdzie” wcieliła się wspólnota młodych „Effatha” z parafii. Grupa jest zarejestrowana w Centrum Formacyjnym Odnowy „Wieczernik” w Magdalence.

Opiekun– ks. Tomasz Różacki

Spotkania – poniedziałek, po Mszy świętej o godz. 19:00, w Sali „Immaculata” na plebanii

Opiekun– ks. Tomasz Różacki