Przy zachowaniu wszystkich obostrzeń i regulacji sanitarnych (więcej TUTAJ) serdecznie zapraszamy parafian na tegoroczne Triduum Paschalne. Oto jego plan:

  • WIELKI CZWARTEK 01.04 Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00. Po Mszy Św. możliwość adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w Ciemnicy do godz. 21.00.
  • WIELKI PIĄTEK 02.04 Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17:00. Po Liturgii złożenie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w Grobie i adoracja do godz. 21.00. Tego dnia zapraszamy również o godz. 8:00 na  Ciemną Jutrznię, o godz. 12:00 na Gorzkie Żale, a o godz. 15:00 na Nowennę przed uroczystością Bożego Miłosierdzia, koronkę i Drogę Krzyżową. W tym dniu obowiązuje post ścisły. 
  • WIELKA SOBOTA 03.04 Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 20:00. Tego dnia również o godz. 8:00 Ciemna Jutrznia. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w Grobie do godz. 19.30. Błogosławieństwo pokarmów od 9.00 do 17.00. Prosimy, aby ustawiać się wokół kościoła z zachowaniem odległości. Po poświęceniu zachęcamy do odwiedzenia Grobu Pańskiego i adoracji Krzyża. Rodziców prosimy, aby wyjaśnili dzieciom znaczenie krzyża i Grobu Pana Jezusa. 

WSZYSTKIE LITURGIE ŚWIĘTEGO TRIDUUM PASCHALNEGO BĘDZIEMY TRANSMITOWAĆ NA NASZEJ STRONIE PARAFIALNEJ ORAZ PARAFIALNYM FACEBOOK’U. ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO DUCHOWEGO UCZESTNICTWA W TYM CZASIE.

 

W WIELKIM TYGODNIU SPOWIADAMY:

  • od poniedziałku do środy na każdej Mszy Świętej porannej, wieczorem od 17:30
  • w Wielki Czwartek nie spowiadamy
  • w Wielki Piątek od 9:00 do 17:00
  • w Wielką Sobotę od 9:00 do 19:30