OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

17.07.22

 

1. Dziś na godzinę 17:30 zapraszamy na Nieszpory.

2. W wakacje zmianie uległ porządek Mszy Świętych. Do września niedzielne eucharystie o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00, a w piątki nie będzie eucharystii o godz. 15:00.

3. Zmianie ulega również tryb pracy kancelarii parafialnej. Przez całe wakacje będzie czynna: w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. 9-10 oraz 16-17:30.

4. Dziś gościmy w naszej parafii Ks. Mirosława Lecha, proboszcza parafii św. Bartłomieja w Drohobyczu, na Ukrainie. Ks. Mirosław głosi Słowo Boże, a po Mszach Św. zbiera ofiary na potrzeby swojej parafii.

5. W przyszłą niedzielę, 24 lipca, z okazji przypadającego w kolejny poniedziałek wspomnienia św. Krzysztofa, będziemy po każdej Mszy Świętej błogosławili kierowców i pojazdy.

6. Kilku młodych mężczyzn z naszego parafialnego duszpasterstwa młodych „LATARNIA” zdecydowało się od września zamieszkać razem na rok, by żyć na co dzień rytmem wspólnej modlitwy i angażować się w różne misje w naszej parafii. Poszukujemy zatem dwóch 4-pokojowych mieszkań na terenie naszej parafii, które można by do tego celu wynająć. Osoby, które mogłyby pomóc prosimy o kontakt z Księdzem Proboszczem.

7. Poszukujemy także dobrego organisty i mieszkania, które mógłby wynająć w przystępnej cenie. Jeśli ktoś mógłby w tej sprawie pomóc, prosimy o kontakt z Księdzem Proboszczem.

8. Pomódlmy się za tych, których w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Jacka WĄSA, Piotra KONARSKIEGO, Tadeusza PAZIO, Mariannę KOZIŃSKĄ, Marię ZALEWSKĄ i Jadwigę RUCIŃSKĄ. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…