OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

10.07.22

 

1. Dziś na godzinę 17:30 zapraszamy na Nieszpory.

2. Dziękujemy za ofiary składane na dzisiejszą tacę gospodarczą.

3. W wakacje zmianie uległ porządek Mszy Świętych. Do września niedzielne eucharystie o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00, a w piątki nie będzie eucharystii o godz. 15:00.

4. Zmianie ulega również tryb pracy kancelarii parafialnej. Przez całe wakacje będzie czynna: w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. 9-10 oraz 16-17:30.

5. W środę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie: o godz. 18:00 różaniec prowadzony przez poszczególne grupy, a o godz. 20:00 Msza św. z procesją.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ks. Mirosława Lecha, proboszcza parafii św. Bartłomieja w Drohobyczu, w Ukrainie. Ks. Mirosław wygłosi Słowo Boże i będzie po Mszach Św. zbierał ofiary na trudną misję utrzymania napływających do jego parafii uchodźców.

7. W poniedziałek obchodzimy święto św. Benedykta- patrona Europy.

8. Pomódlmy się za tych, których w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp.: Elżbietę CHMIEL, Władysława NOWICKIEGO, Teresę KOŚMIDER, Antoniego MAJA, Olimpię DYMEK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…