OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
03.07.22
1. Dziś na godzinę 17:30 zapraszamy na Nieszpory.
2. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej gościmy s. Annę Małkowską ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów, która od 12 lat posługuje w Kamerunie. Po każdej Mszy Świętej powie do nas krótkie słowo i będzie wdzięczna za wszelkie wsparcie materialne i duchowe jej misji w Afryce.
3. W wakacje zmianie uległ porządek Mszy Świętych. Do września niedzielne eucharystie o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00, a w piątki nie będzie eucharystii o godz. 15:00.
4. Zmianie ulega również tryb pracy kancelarii parafialnej. Przez całe wakacje będzie czynna: w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. 9-10 oraz 16-17:30.
5. Dziś o godz. 16.30 spotkanie członków Kół Żywego Różańca.
6. Wszystkich nastolatków zapraszamy na forum młodych do Lasek pod Warszawą, w dniach od 24 do 29 lipca. Natomiast Młodych powyżej 18 roku życia zapraszamy na wyjazd na forum młodych do Altötting, do Niemiec, w dniach od 1 do 7 sierpnia. Szczegóły dotyczące obydwu wyjazdów można znaleźć na stronie Wspólnoty Emmanuel www.emmanuel.info.pl
7. Pomódlmy się za tych, których w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp.: Jolantę SZYMAŃSKĄ. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…