OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V NIEDZIELA WIELKANOCY
2 MAJA 2021
1. Zapraszamy na Nieszpory i nabożeństwo majowe, jak w każdą niedziele o godz. 17.00.
2. Codzienne nabożeństwa majowe będą sprawowane przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.
3. W poniedziałek 3. maja obchodzimy UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI. Tego dnia przypada kolejna Rocznica Konstytucji z dnia 3. maja 1791 roku. Jest to nasze Narodowe Święto. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
4. We wtorek przypada wspomnienie św. Floriana, męczennika, Patrona Katedry Diecezji Warszawsko-Praskiej. W czwartek przypada święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba, natomiast w sobotę obchodzić będziemy Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Tego dnia przypada w Warszawie Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej.
5. W dzisiejszym numerze NIEDZIELI znajdziemy artykuł o Apostolstwie Pomocy Duszom Czyśćcowym działającym w naszej Parafii. Zachęcam do zapoznania się z tym tekstem i do zaangażowania się w ten szczególny apostolat.
6. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu. Módlmy się za świętej pamięci: Marię SZYMAŃSKĄ, Zbigniewa KROPIELNICKIEGO.