Matki czwartkowe

Zapraszamy wszystkie mamy na czwartkowe Różańcowe spotkania mam.

Na każdym spotkaniu modlimy się Różańcem za nas, za nasze rodziny i za innych w potrzebie. Wiadomo, że mamy mają moc , a gdy mamy modlą się wspólnie to już w ogóle dzieją się cuda, gdyż Pan Jezus powiedział: Gdzie dwóch lub trzech zbiera się w Imię Moje, tam Ja jestem pośród nich. Dlatego warto modlić się wspólnie i razem prosić o wstawiennictwo Maryję. Wymodliłyśmy już wiele cudów – cudów poczęcia, wyzdrowienia, rozwiązania trudnych życiowych sytuacji. Oprócz modlitwy nasze spotkania są również okazją do wymiany informacji o wszystkim co się dzieje w parafii, dzielnicy i do rozmowy o naszych sprawach prywatnych. Są wśród nas młode mamy małych dzieci, jak również mamy z dłuższym stażem, których dzieci są już dorosłe. Są mamy dzieci zdrowych i z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Zapraszamy!

Spotkania- Każdy czwartek o 20:00 w sali na plebanii.

Opiekun- Ks. Tomasz Różacki

Zapraszamy wszystkie mamy na czwartkowe Różańcowe spotkania mam.

Spotkania- Każdy czwartek o 20:00 w sali na plebanii.

Opiekun- Ks. Tomasz Różacki