Grupa Młodszych Ministrantów

Grupa Młodszych Ministrantów

odpowiedzialny – ks. Tomasz Różacki

Chłopcy od 3 klasy (przygotowujący się do I Komunii) szkoły podstawowej, aż do gimnazjalistów, uczestniczą w zbiórkach i służą do Mszy Świętej w niedziele o 11.30 i w pierwsze piątki miesiąca o godz. 17:00.

Ministranci regularnie przychodzą na liturgie, aby modlić się i służyć oraz spotykają się, aby przez formację, rówieśnicze przyjaźnie i zabawę rozwijać się i wzrastać.

odpowiedzialny – ks. Tomasz Różacki

Chłopcy od 3 klasy (przygotowujący się do I Komunii) szkoły podstawowej, aż do gimnazjalistów, uczestniczą w zbiórkach i służą do Mszy Świętej w niedziele o 11.30 i w pierwsze piątki miesiąca o godz. 17:00.

Ministranci regularnie przychodzą na liturgie, aby modlić się i służyć oraz spotykają się, aby przez formację, rówieśnicze przyjaźnie i zabawę rozwijać się i wzrastać.